Akademia Tańca Piętro Wyżej

| Opublikowane w: Jeżyki 2023/2024

W czwartek 16.11.2023r. dzieci z grupy JEŻYKÓW udały się do  Akademii Tańca „Piętro Wyżej”. Dzieci miały okazję nie tylko zobaczyć jak wygląda profesjonalna sala do nauki tańca, ale przede wszystkim uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez Pana Jacka Czapiewskiego- założyciela, dyrektora Szkoły, a także trenera, choreografa i głównego koordynatora pracy szkoleniowej z parami.

Pan Jacek oprowadził nas po swojej Akademii. Dzieci z szatni przeszły do recepcji, następnie obejrzały salę baletową. Najbardziej atrakcyjna okazała się największa sala taneczna- tam dzieci wspólnie zatańczyły, pokolorowały obrazek. Na koniec każdy dostał piękny balon z logo Akademii.

To był cudowny czas, pełen radości i świetnej zabawy.

Serdecznie dziękujemy Panu Jackowi Czapiewskiemu za możliwość zobaczenia jak wygląda Jego piękna  Akademia Tańca.