Wyżywienie dzieci w naszym przedszkolu

zapewnia firma Centrum Edukacyjne Katarzyna Stosik.

Firma ta od wielu lat specjalizuje się w zbiorowym żywieniu dzieci. Posiłki dostarczane są w specjalnych termosach tak, aby jedzenie miało odpowiednią temperaturę. Również samochody, którymi dostarczone jest jedzenie mają odpowiednie decyzje sanepidu.

Odpowiednia dieta dziecka nie stanowi problemu. Jeśli jest to konieczne zamawiamy posiłki dla dzieci z dietami: bezglutenową, bezlaktozową lub z ograniczeniem laktozy. Jadłospisy układane są przez dietetyka zgodnie z zaleceniami Instytutu Matki i Dziecka.

Jadłospis 20.06 - 24.06

poniedziałek

śniadanie: płatki z mlekiem, chleb mieszany, masło, dżem, szynka, ogórek kiszony, sałata

obiad: zupa ogórkowa, makaron z sosem jogurtowo-truskawkowym, woda z sokiem