Niebieskie Igrzyska

| Opublikowane w: Żabki 2023/2024

Dnia 23.04, grupa przedszkolna ŻABKI udała się na ceremonię wręczenia nagród w ramach konkursu “Autyzm w obiektywie”, który został zorganizowany przez przedszkole MUZYKALNI z Chojnic.

Był to czas radosnego świętowania, podczas którego naszym gospodarzom udało się zorganizować “Niebieskie Igrzyska”. Każda z grup przedszkolnych miała za zadanie przejść przez dziewięć różnorodnych konkurencji. Nasze przedszkolaki wykazały się niezwykłą zręcznością, pokonując tor sensoryczny, siłując się w przeciąganiu liny, celując w rzutach do celu, skacząc w workach oraz bawiąc się piłkami.

Na zakończenie, Pani dyrektor przedszkola MUZYKALNI Magdalena Paterek wręczyła wszystkim uczestnikom prezenty, pamiątkowe medale, dyplomy oraz zdjęcia w ramkach.

Pełni radości i zadowolenia, wróciliśmy do naszego przedszkola.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za wspaniale spędzony czas.