Akcja Laptop dla Ucznia!!!

Akcja Laptop dla Ucznia!!!

Zbieramy laptopy do nauki dla uczniów Naszej i innych chojnickich szkół. Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 w Chojnicach odpowiadając na inicjatywę firmy Access-Point Pana Łukasza Kallasa i Pana Michała Matthesa prosi Wszystkich Rodziców, firmy, urzędy, przedsiębiorstwa i innych, którzy dysponują starymi, nieużywanymi, uszkodzonymi, niepotrzebnymi laptopami i chcą je ofiarować dla potrzebujących uczniów Naszej szkoły i innych chojnickich szkół o dostarczenie ich do firmy Access-Point Pana Łukasza Kallas i do Pana Michała Matthesa, Chojnice, ul. Młyńska 15 (Stary Spichlerz) via a vis Urzędu Skarbowego w godz. pn-pt 9.00-17 i sob. 9.00 -13.00. Laptopy po wyczyszczeniu i naprawie zostaną przekazane do Szkoły i  rozdysponowane wśród potrzebujących Rodzin.

Warunek wstępny : dostęp w mieszkaniu do Internetu.

Proszę aby Rodzice zgłosili potrzebę posiadanie laptopa (przy  braku jakiegokolwiek komputera w domu, bądź inne ograniczenie) do Wychowawców klas drogą telefoniczną. Otrzymaliśmy już 1 laptop  -  stworzymy listę potrzebujących uczniów i systematycznie będziemy te laptopy przekazywać w użytkowanie potrzebującym Uczniom. Zachęcam Wszystkich, w tym firmy komputerowe do przewietrzenia magazynów i włączenie się do akcji.

Wielu Naszych Uczniów nie ma Internetu - jeżeli w Chojnicach są  firmy instalujące czy dostarczające Internet bądź Osoby, które taką usługę by sfinansowały  prosimy o  bezinteresowną pomoc, wskażemy potrzebujących.

Zamknięci w Domach otwórzmy Serca

Pozdrawiam Serdecznie życząc Zdrowia