Rekolekcje wielkopostne

Rekolekcje wielkopostne

Dyrektor Szkoły Karol Kołyszko i nauczyciele religii, Panie Maria Wolanik, Katarzyna Pakmur, Monika Czerniak, Joanna Orlikowska, Siostra Laura,  wraz z księżmi rekolekcjonistami, księdzem Markiem Boguszem i księdzem Szymonem Gwardzikiem  z Bazyliki Mniejszej w Chojnicach zapraszają na coroczne Rekolekcje Wielkopostne w dniach 6-8 kwietnia 2020 r.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Naszych  corocznych Szkolnych Wielkopostnych Rekolekcjach wszystkich Uczniów oraz Dzieci w wieku przedszkolnym  uczęszczających na lekcje religii wraz z całymi Rodzinami.  Aby wziąć  w nich udział należy korzystając z Internetu wejść na stronę internetową Bazyliki Mniejszej w Chojnicach, bazylika chojnice.pl, w prawym górnym rogu pojawi się ikonka bazylika tv, na którą należy kliknąć. Plan rekolekcji przedstawia się nst.

6.04.2020 r. godz. 10.00  nauka rekolekcyjna
7.04.2020r. godz.  10.00 Droga Krzyżowa z Bazyliki  Mniejszej w Chojnicach
8.04.2020r. godz.  10.00 Msza Święta z Bazyliki Mniejszej w Chojnicach

Szczegółowy plan rekolekcji przekażą nauczyciele religii bądź wychowawcy klas za pośrednictwem dziennika elektronicznego i innych mediów.

W tak trudnych Czasach pozostańmy Razem, również w Modlitwie.

Serdecznie Zapraszamy