Ważny komunikat

Ważny komunikat

Informujemy, że od 6 maja 2020 r. wznawiamy pracę Przedszkola nr 3, przy uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Ze względu na sytuację epidemiczną zmuszeni jesteśmy ograniczyć liczebność grup przedszkolnych do 8 dzieci na grupę.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych oraz pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19.

W celu optymalizacji organizacji pracy placówki prosimy o składanie deklaracji w jakich godzinach dziecko będzie przebywało w przedszkolu do godziny 12:00 wyłącznie telefonicznie w sekretariacie przedszkola.

WAŻNE

W przypadku zgłoszenia dziecka do przedszkola rodzic zobowiązany jest przedstawić zaświadczenie od pracodawcy zawierające informację, że:

• oboje rodzice aktualnie pracują
  • rodzice nie mogą wykonywać swojej pracy zdalnie
  • zakład, w których pozostają w zatrudnieniu nie jest w stanie postoju

zaświadczenie należy dostarczyć najpóźniej w chwili przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

Proszę o zapoznanie się z regulaminem tutaj.

Zgoda na pomiar temperatury tutaj.

Oświadczenie rodzica tutaj.

Proszę o zapoznanie się z wytycznymi tutaj,

tutaj