Motylki świętują Dzień Przedszkolaka

| Opublikowane w: Motylki 2020/2021

Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj.
To święto Ani, Basi i Krzysia.
Dzień przedszkolaka, każdy to wie
Bawi się z nami kto tylko chce!

A zabawy było dziś u nas sporo! Dzień rozpoczął się od miłej uroczystości, czyli Pasowania na Przedszkolaka, którego dokonała pani Dyrektor. W ten sposób dzieci, które w tym roku uczęszczają do naszego Przedszkola po raz pierwszy, mogą czuć się już pełnoprawnymi przedszkolakami Przedszkola nr 3 :)
W dalszej części dnia wspólnie bawiliśmy się przy dźwiękach muzyki, zamieniliśmy się w latające motyle, wykonaliśmy eksperyment z wulkanem, umieściliśmy nasze marzenia na balonach, bawiliśmy się wspólnie na placu zabaw, a także częstowaliśmy się słodkościami.

Raz jeszcze, kochane Motylki, życzę Wam dużo uśmiechu, radości z przebywania w przedszkolu, niekończących się pomysłów i spełnienia tych marzeń, które dziś mi zdradziliście :)

Wasza Wychowawczyni :)