Mam Talent

Po raz kolejny w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 odbył się konkurs artystyczny  pod nazwą „Mam Talent”, który już na stałe wpisał się w harmonogram szkolnych imprez.  Tegoroczna edycja miała charakter szczególny – prezentowały się bowiem całe klasy i grupy przedszkolne, a nie jak do tej pory miało to miejsce – indywidualni reprezentanci. Były tańce, śpiewy, pokazy artystyczno – sportowe oraz popisy wokalno – instrumentalne. Swoje talenty zaprezentowały również grupy przedszkolne: Jeżyki, Biedronki i Żabki. Także  tym razem, wzorem poprzednich lat, uczniowie pokazali szeroki wachlarz swoich możliwości i talentów, wyłonienie zwycięzców konkursu stanowiło nie lada wyzwanie.

Nasza najmłodsza grupa przedszkolna Biedronki – z pokazem tanecznym zajęła III miejsce!

Wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom serdecznie gratulujemy!