Mikołajki w przedszkolu

cały rok czekałem.
Byłem bardzo, bardzo grzeczny,
bardzo się starałem”

4 grudnia okazał się szczególnym dniem w naszym przedszkolu. W dniu dzisiejszym pani Dyrektor Danuta Siluk rozdała przedszkolakom nagrody za udział w organizowanej przez przedszkole akcji "Zbiórka darów dla schroniska". Tego dnia nasze przedszkole odwiedził również wyjątkowy gość - Święty Mikołaj.  Dzieci z wszystkich grup przedszkolnych czekały w swoich salach na białobrodego z wielką niecierpliwością. Pomimo braku śniegu Mikołajowi udało się przybyć i przedszkolaki otrzymały od Mikołaja to, na co najbardziej czekały, czyli prezenty.

Mikołaj, zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa zlecił swoim pomocnikom przechowanie prezentów przez dwa tygodnie, aby później mógł je przekazać dzieciom. Pożegnał się, obiecując odwiedzić nasze przedszkole również za rok.

Był to dzień pełen radości i uśmiechu, który niewątpliwie wprowadził wszystkich w okres oczekiwania na upragnione Święta Bożego Narodzenia.