Wizyta Gwiazdora

Wizyta Gwiazdora

Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. Przedszkolaki długo odliczały dni do przybycia wyjątkowego gościa. Jak co roku w grudniu w naszym przedszkolu długo oczekiwany i kochane przez wszystkie dzieci Gwiazdor.

Cały rok czekał na ten dzień, aby wręczyć prezenty. Dzieci się bardzo ucieszyły z tej niezwykłej wizyty. Podczas radosnego spotkania przedszkolaki zaśpiewały piosenki. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Po występie Gwiazdor przekazał wychowawczyniom grup prezenty dla każdego dziecka.

Zanim przedszkolaki udały się do swoich sal na wigilię Pani wicedyrektor Danuta Siluk ogłosiła wyniki konkursu na Ozdobę Bożonarodzeniową. Wybór zwyciężców był bardzo trudny, bo każda z prac nas zachwyciła. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały pamiątkowy dyplom oraz słodycze.