Ubezpieczenie w przedszkolu

| Opublikowane w: Aktualności
Ubezpieczenie w przedszkolu

Szanowni Rodzice


Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 ze względu na dalsze obostrzenia sanitarne w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i rodziców kontynuujemy model zawierania ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków samodzielnie on-line przez rodzica/opiekuna prawnego.

 

Przypominamy KOD RABATOWY Naszego Przedszkola umożliwiający Państwu zakup ubezpieczenia z 10% zniżką Kod 05152

 

Przydatne informacje:

  • https://bezpieczny.pl/przedszkole/05152
  • OWU tutaj
  • Tabela uszczerbków tutaj
  • Karta produktu tutaj

Na portalu bezpieczny.pl rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego potrzebom. Po wypełnieniu krótkiego formularza polisa przychodzi na maila. Ochrona startuje zawsze od dnia następnego po inicjacji wniosku na stronie a w przypadku kontynuacji od dnia następującego po dacie wznowienia .

O kontynuacji polis zawartych w ubiegłym roku rodzice zostaną powiadomieni wiadomościami sms i e-mail kilkukrotnie najszybciej na 30 dni przed końcem polisy i z dowolnym wyprzedzeniem można wykupić polisę na okres zazębiający się. Warto zadbać o ciągłość by nie wpaść w 30 dni karencji na pobyt w szpitalu w chorobie!

Aby dziecko było objęte ochroną ubezpieczeniową od września, polisę należy zawrzeć jeszcze w sierpniu z datą startu ochrony od 1 września 2020.

 

POŚREDNIK OPIEKUN NNW:

Barbara Polańska-Matuszek , Tel. 690 950 555
E-mail: bmatuszek@bezpieczny.pl, KOD dedykowany Placówce 05152

https://ubezpieczenia-matuszek.pl/

https://www.facebook.com/Ubezpieczenia-Barbara-Pola%C5%84ska-Matuszek-121733779629143