Witamy w przedszkolu

Witamy w przedszkolu

Serdecznie witamy po wakacjach wszystkich przedszkolaków i ich rodziców, jak i te dzieci które po raz pierwszy do nas zawitają!

Rok szkolny rozpoczynamy 1 września (w środę). Przedszkole w tym dniu jest czynne w godz. 6:30 - 16:30.

Dzieci z grup 5-godzinnych nie mają w tym dniu zajęć, zapraszamy je na uroczystość pasowania na przedszkolaka wg harmonogramu:

• Pszczółki godz. 9:00
  • Motylki godz. 10:30

Pasowanie na przedszkolaka dzieci z pozostałych grup odbędzie się w salach, bez udziału rodziców.

Przypominamy!

Rodzice nie wchodzą na teren przedszkola. Wyjątek stanowi wejście na teren placówki rodzica z dzieckiem nowoprzyjętym do najmłodszej grupy, tj. Biedronki. Przed wejściem należy zdezynfekować ręce oraz posiadać prawidłowo założoną maseczkę (usta i nos powinny być zakryte). Przy oczekiwaniu zachować należy bezpieczną odległość.