| Opublikowane w: Pszczółki 2021/2022

W dniu 01.03.2022r. w  naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy  - niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości.

Po śniadaniu w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, delikatne motylki i biedronki, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, Harry Potter, policjant, kowboj...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoją panią w zabawach i pląsach. W sali w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, co było głównym celem tego spotkania.

Dziękuję dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!