Zakończenie roku 2021/2022

Dzisiaj, tj 22 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenia roku przedszkolnego.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.
Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Specjalnie na tę okazję przedszkolaki wraz z nauczycielkami przygotowały program artystyczny.
Uroczystość rozpoczęła się polonezem w wykonaniu absolwentów przedszkola.
Wszystkich zebranych powitał dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 p. Karol Kołyszko.
Uroczystość uświetniła wicedyrektor do spraw przedszkola p. Danuta Siluk oraz wicedyrektor p. Ewa Sawicka.

W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli również rodzice, którzy ze łzami w oczach śledzili występy swoich dzieci.
Podziękowaniom nie było końca: za szczególną pracę i bezinteresowne oddanie dzieciom oraz Radzie Rodziców z Przedszkola nr 3.

Po uroczystościach pożegnalnych grupy (Biedronek, Żabek, Jeżyków, Pszczółek i Motylków) udały się do swoich sal, gdzie panie wychowawczynie pożegnały swoich wychowanków.
Wszystkie dzieci otrzymały nagrody książkowe, dyplomy oraz niespodzianki.

Wszystkim dzieciom życzymy
udanych i bezpiecznyuch wakacji