Ubezpieczenia NNW Przedszkolaka w roku 2022-2023

Ubezpieczenia NNW Przedszkolaka w roku 2022-2023

Drodzy Rodzice,

wzorem ubiegłych lat  rodzic wybiera jeden z pięciu wariantów ubezpieczenia NNW Przedszkolaka.

Zakupu dokonuje za pomocą dedykowanego Placówce linka on-line

z 10% rabatem ( KOD Przedszkola  05152)

tutaj: https://bezpieczny.pl/przedszkole/05152

Na portalu bezpieczny.pl rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego potrzebom. Po wypełnieniu krótkiego formularza polisa przychodzi na maila. Ochrona startuje zawsze od dnia następnego po inicjacji wniosku na stronie a w przypadku kontynuacji od dnia następującego po dacie wznowienia.

O kontynuacji polis zawartych w ubiegłym roku rodzice zostaną powiadomieni wiadomościami sms i e-mail kilkukrotnie najszybciej na 30 dni przed końcem polisy i z dowolnym wyprzedzeniem można wykupić polisę na okres zazębiający się. Warto zadbać o ciągłość by nie wpaść w 30 dni karencji na pobyt w szpitalu w chorobie!

Aby dziecko było objęte ochroną ubezpieczeniową od września, polisę należy zawrzeć jeszcze w sierpniu z datą startu ochrony od 1 września 2022.

POŚREDNIK OPIEKUN NNW: