Zwiedzamy bibliotekę Szkoły Podstawowej nr 8

| Opublikowane w: Biedronki 2022/2023

Z okazji Dnia Bibliotek i Bibliotekarza, który przypada na dzień 8 maja nasze Biedronki wspólnie z Paniami odwiedziły bibliotekę Szkoły Podstawowej nr 8 w Chojnicach. Dla niektórych biedronek był to pierwszy raz w prawdziwej bibliotece, a więc zrobiła ona na wszystkich ogromne wrażenie. Dzieci poznały zasady odpowiedniego zachowania się w bibliotece, zasady dbania o książki jak i nietypowe formy książek między innymi takie jak:  książki z otwieranymi okienkami, książki dla osób niewidomych, książeczki z wyjeżdżanymi postaciami zmieniające obrazy i wiele innych ciekawych propozycji. Przemiłe Panie z biblioteki Szkoły Podstawowej nr 8 przygotowały dzieciom wspaniałe, ciekawe zajęcia czytelnicze oraz wiele propozycji literatury dziecięcej do przejrzenia.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Paniom z biblioteki Szkoły Podstawowej nr 8 :)