Dzień Rodziny

| Opublikowane w: Biedronki 2022/2023
Dzień Rodziny

Dziś w naszej grupie świętowaliśmy dzień Rodziny. Z tej okazji dzieci przygotowały krótki występ artystyczny, mówiły wiersz, śpiewały piosenki, tańczyły i powiedziały za co tak naprawdę kochają swoich Rodziców. Po występie dzieci udały się do swoich rodziców ggdzie czekał na nie słodki poczęstunek a dla rodziców pyszna kawa.

To był piękny, pełen emocji i wzruszeń dzień :)

Rodzina to przede wszystkim szczęśliwy dom pełen miłości, dobra, zrozumienia i szacunku. Rodzina, to pierwsze i najważniejsze środowisko, w które wchodzimy zaraz po narodzinach. To właśnie rodzina kreuje osobowość człowieka i wywiera istotny wpływ na jego prawidłowy rozwój.

Dlaczego Rodzic jest tak ważną osobą dla dziecka?

Mama to jedno słowo a ileż kryje w sobie treści. To z nim wiążą się najpiękniejsze wspomnienia dzieciństwa. To ty mamo dałaś nam życie i przytulałaś po każdym upadku. Tata mój największy przyjaciel. Zawsze mogę na nim polegać to on towarzyszy mi na drodze mojego życia. Daje wskazówki i pokazuje mi właściwą ścieżkę, którą warto iść. To dzięki Wam mamo i tato tak wiele potrafię i poznaje czym jest wspaniałe dzieciństwo. Jesteście i zawsze będziecie dla swojego dziecka największym skarbem.

 

Wszystkim bardzo dziękujemy za przybycie.