XIV targi edukacyjne w SP3

Jak co roku we wrześniu w Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się targi edukacyjne, czyli przegląd szkolnej oferty edukacyjnej, wychowawczej i opiekuńczej. Swoje stanowiska zaprezentowali m.in.: poloniści, biblioteka szkolna, matematycy, pedagog, psycholog, pedagog specjalny, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciele wychowania przedszkolnego z Przedszkola nr 3, Polskie Towarzystwo Dysleksji, chór szkolny, wolontariat, harcerze, szkoła językowa Carlos, świetlice szkolne, Samorząd Uczniowski, laboratoria przyszłości, Bractwo Rycerskie, Miejska Biblioteka Publiczna, ubezpieczenia, nauczyciele wychowania fizycznego, nauczyciele języków obcych, oddziały zerowe, Ośrodek Profilaktyki Społecznej, klub sportowy Kolejarz, basen, animator zabaw.

Wszystkie stanowiska: piękne, kolorowe i ciekawie przygotowane
przyciągały uwagę odwiedzających,których nie brakowało.
Targi są świetną okazją do zapoznania się z tym co oferujemy,
pozwalają także na bezpośredni kontakt z nauczycielami i opiekunami poszczególnych zajęć.