Ogórek w roli głównej

| Opublikowane w: Motylki 2018/2019

Podczas trwającego tygodnia owoców i warzyw w naszym Przedszkolu uczciliśmy szczególnie lubiane przez dzieci warzywo, czyli ogórka. Wszystkie przedszkolaki w dniu dzisiejszym ubrane były na zielono, poza tym każda z grup przygotowała pracę plastyczną, w której główną rolę odgrywał ogórek, a także wszyscy nauczyli się piosenki pt. "Ogórek wąsaty," którą wspólnie odśpiewaliśmy na apelu.

Motylki zaś wykazały się talentem recytatorsko-teatralnym i przygotowały dla wszystkich przedstawienie pt. "Rzecz wydaje się wątpliwa, by kłóciły się warzywa." Występ był bardzo udany, o czym świadczyły gromkie oklaski od koleżanek i kolegów z innych grup oraz pań wychowawczyń i pani Dyrektor.

Na zakończenie apelu wspólnie zatańczyliśmy taniec pt. "Hop siup," a także mogliśmy kibicować w "ogórkowych konkurencjach" dla dzieci oraz pań.