Śniadanie Daje Moc - Pszczółki

| Opublikowane w: Pszczółki 2018/2019

Dzisiejszego dnia nasze Przedszkole nr 3 w Chojnicach po raz kolejny  wzięło udział w finałowym śniadaniu- Śniadanie Daje Moc!!! Przy wsparciu i zaangażowaniu rodziców dzieci mogły przygotować wspólne śniadanie. Na naszym  stole pojawiło się wiele warzyw: pomidory, ogórki, papryka, szczypiorek, rzodkiewka,  sałata. Jak również inne pyszności:  twarożek, szynka, chleb smarowany masłem, pyszna herbatka z cytryną. Pojawiły się różne owoce oraz piękne, kolorowe dekoracje stołu. Dzieci angażowały się podczas nakrywania do śniadania  jak i sprzątania po posiłku.

Z owoców, które pozostały po śniadaniu dzieci wykonały owocowe szaszłyki, były bardzo pyszne.

Przed rozpoczęciem finału przedszkolaki zadbały o higienę rąk odpowiednio je myjąc. Natomiast po wspólnym śniadaniu jako pracę plastyczną wszystkie grupy utworzyły  „Piramidę zdrowia”. Frajdą były zdjęcia z super bohaterami  akcji Śniadanie Daje Moc!

Na pewno weźmiemy udział w kolejnej akcji,  to była świetna zabawa, która ciągle trwa.