Razem dla NIEPODLEGŁEJ

| Opublikowane w: Żabki 2018/2019

Dzisiaj tj. 9 listopada  w naszym Przedszkolu obchodziliśmy 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas – Polaków dzień. Przedszkolaki oraz Panie ubrane były w barwach narodowych, na serduszku każdego dziecka przypięte zostały biało-czerwone kotyliony.

By z dumą świętować 100 rocznicę, w salach pojawiło się mnóstwo dekoracji upamiętniających dzień 11 listopada. Żabki wykonały Godło Polski  oraz pokolorowały  kartki w kolorze czerwonym, dzięki czemu mogliśmy stworzyć ogromną flagę Polski, którą umieściliśmy na płocie przedszkolnym.

W celu uczczenia tego ważnego dnia dzieci o godzinie 11:11 dumnie odśpiewały Hymn Polski "Mazurka Dąbrowskiego".