Mikołaj w Przedszkolu

Mikołaj w Przedszkolu

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku.

Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy na holu od wspólnej zabawy, konkursów i pięknych świątecznych piosenek.

Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Wszystkie przedszkolaki  bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja, śpiewając mu piosenkę. Odwiedził nas również ogromny Piernik, który wspólnie z Mikołajem porwał dzieci do tańca i zabawy.

Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście przekazał piękne prezenty, a także zrobił pamiątkowe zdjęcie z każdym dzieckiem.

Wizyta wyjątkowych gości wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Dodatkowym akcentem dzisiejszego dnia było rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego "Złota polska jesień" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3, w którym 3. miejsce zajął Wojciech Synoradzki z grupy Jeżyki. Pani Dyrektor wręczyła dyplom i nagrodę.

Dziękujemy bardzo https://animacjerewelacje.pl/ za poprowadzenie dzisiejszego dnia.