Święta tuż, tuż… Świąteczny występ przedszkolaków

W grudniu – jak wszyscy wiecie
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Grzecznym dzieciom wręcza prezenty,
sprawia, że każdy jest uśmiechnięty !
On prowadzi wielkie sanie
i prezenty wrzuca na nie !
Z tej okazji dzieci się radują
i niecierpliwie go wyczekują !
Wesołych Świąt, niezwykłych prezentów
dużo radości, cudownych momentów !

Święta Bożego  Narodzenia to  jedne  z  najpiękniejszych  dni  w  roku, na  które  czekamy  i  przeżywamy  uroczyście  w   domach   jak  i  w  naszej przedszkolnej społeczności. W  naszym  przedszkolu  dzieci  każdego  roku  poznają  tradycje  i   zwyczaje  świąteczne  oraz aktywnie  uczestniczą  w  przygotowaniach do Świąt.

W  dzień   świątecznego występu  w  całym  przedszkolu  panowała  radosna, ożywiona  atmosfera.  Świąteczne  dekoracje  w  całej  placówce,  dzieci  w  galowych  i świątecznych strojach  wprowadzały  nastrój  oczekiwania  na  wyjątkowe, niecodzienne  wydarzenia.

Każda grupa przedstawiła swój występ artystyczny. Były piękne, świąteczne piosenki, układy taneczne, a także gra na instrumentach w rytm muzyki.

Po występach dzieci odwiedził nas gwiazdor, który przyniósł worki pełne prezentów :)

W tym szczególnym dniu gościliśmy w naszym Przedszkolu Panią Wicedyrektor Zespołu Szkół - Ewę Sawicką, która wraz z naszą Panią Wicedyrektor Przedszkola Danutą Siluk wręczyła dyplomy i nagrody w konkursie na ozdobę bożonarodzeniową.

I miejsce – Wojciech Synoradzki – grupa jeżyki

II miejsce – Nikodem Rudnik – grupa jeżyki