Ferie zimowe - II tydzień

W drugim tygodniu ferii zimowych dzieci w przedszkolu czas spędziły bardzo aktywnie, sportowo i jak na Tłusty Czwartek przypadło – na słodko :)

Braliśmy udział w zabawach tanecznych, tworzyliśmy prace plastyczne z literek, bałwanka Olafa z rolki, oglądaliśmy bajki, a przy ładnej pogodzie spacerowaliśmy w pobliżu Przedszkola.

Mimo braku śniegu za oknami urządziliśmy w sali bitwę na śnieżki. Mieliśmy zajęcia sportowe na trampolinie oraz rzucanie piłki do kosza.

W czwartek tworzyliśmy piękne prace plastyczne, ozdabiając oponki, a później jak tradycja głosi jedliśmy pyszne pączki :)

Piątek natomiast to Dzień Pizzy – stworzyliśmy własne pizze z kartonu i papieru, a potem przyozdobiliśmy składnikami. Kolejnymi atrakcjami były zabawy badawcze z lodem - odkrywanie figurek ukrytych w lodzie, a także kalkowanie rysunków.

I tak po dwóch tygodniach pełnych nauki i zabawy minęły ferie zimowe :)