Wyjście do ChCK na teatrzyk "Doktor i jego zwierzęta"

22 kwietnia dzieci  z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Chojnickiego Centrum Kultury,  gdzie obejrzały wspaniały spektakl  „Doktor i jego zwierzęta” w całości przygotowany przez  Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu.

Celem spektaklu „Doktor i jego zwierzęta” było rozbudzenie zainteresowań teatralnych dzieci. Bajka przedstawiała losy dzielnego doktora, który wraz  z przyjaciółmi przeżywał emocjonujące przygody. Spektakl ukazał dzieciom życzliwą postawę głównego bohatera, zarówno w stosunku do ludzi, jak i zwierząt. Podkreślił  istotną  rolę przyjaźni w życiu człowieka, a także rolę bezinteresownej pomocy, szacunku i tolerancji. Wspaniała gra aktorów, barwne stroje, efekty specjalne oraz ciekawie przedstawiona fabuła wzbudziły u dzieci wiele pozytywnych emocji.