I miejsce w konkursie plastycznym "Majowy bukiet dla mamy"

Z radością informujemy, że nasze przedszkolaki zajęły I miejsce w konkursie plastycznym "Majowy bukiet dla mamy" zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne „Tęczowe Misie” w Chojnicach.

Dzieci z grupy “Żabki” wspólnie stworzyły pracę plastyczną - bukiet kwiatów. Wykorzystanie bibuły i kolorowego papieru pozwoliło małym artystom na stworzenie trójwymiarowego dzieła, które oczarowało jury.

Sukces grupy “Żabki” to dowód na to, że małe ręce potrafią tworzyć wielkie rzeczy.

Dziękujemy za otrzymane nagrody - kolorowe farby i kredy, które już znalazły zastosowanie przy tworzeniu kolorowego chodnika obok naszego przedszkola.

To doświadczenie było dla nas wszystkich niesamowite. Serdecznie dziękujemy organizatorom za umożliwienie nam udziału w tym inspirującym wydarzeniu.