Baśń muzyczna "W tajemniczej Krainie Krasnali"

W czwartkowy ranek, 29 listopada wszystkie dzieci z naszego Przedszkola wybrały się do Centrum Park Chojnice na baśń muzyczną pt. "W tajemniczej Krainie Krasnali".

To przepiękne widowisko przeznaczone było dla najmłodszych dzieci. Specjalnie przygotowana scenografia, efekty świetlne, wspaniałe kostiumy, cudowna muzyka i profesjonalny zespół teatralny wprowadził małych widzów w zaczarowany i magiczny świat baśni. Świetna zabawa, wesołe piosenki, ciekawa gra aktorów wywołała uśmiech i zachwyt, wnosząc wiele radości w serca widzów, jednocześnie ucząc ich właściwego postępowania wobec rówieśników i dorosłych. W trakcie spektaklu organizowane były wesołe konkursy, za które mali uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami.

Każdy wrócił do domu z kolorowym balonikiem od Krasnali.