Spotkanie z Mikołajem

Dnia 6 grudnia 2018 r. przedszkolaków z Przedszkola nr 3 odwiedził długo wyczekiwany gość - Św. Mikołaj. Tradycyjnie, jak co roku tego dnia, panował u nas szczególny klimat, przede wszystkim za sprawą szanownego Gościa. Dzieci rozpoznały go od razu - to Mikołaj. Był to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty.

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3 pan Karol Kołyszko rozpoczął uroczystość powitaniem zaproszonych gości. W tym wyjątkowym dniu w Przedszkolu gościliśmy Radnego Rady Miejskiej pana Bogdana Kuffla, członków Rady Rodziców: przewodniczącego pana Daniela Worobiec, zastępcę panią Annę Gruna, skarbnika panią Magdalenę Górecką, Wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego panią Ewę Sawicką.

Pan dyrektor Karol Kołyszko oraz pani wicedyrektor Przedszkola nr 3 Danuta Siluk wraz z Mikołajem
i zaproszonymi gośćmi obejrzeli występy artystyczne dzieci. Przedszkolaki z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Dziewczynki z grupy „Żabki” i „Jeżyki” zaprezentowały taniec śnieżynek. Nie zabrakło również quizu o Świętym Mikołaju!

Mikołaj dotarł do Przedszkola z workiem pełnym słodkości. Dla każdego dziecka znalazły się słodkie niespodzianki. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko i sprawiło dzieciom wiele radości i wrażeń.