Bal Karnawałowy

| Opublikowane w: Aktualności

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.W naszym przedszkolu taki bal odbył się dziś tj. 11 stycznia.

Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm znanych wszystkim przebojów. Podczas trwania zabawy odbyły się różne quizy i konkursy. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu.

Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, Indianie, marynarze, królewny, motylki, myszki, biedronki, smerfy, policjanci, smok oraz batman ze spidermanem, a także  inne  postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin nasze przedszkolne sale. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia.Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.

Pod koniec balu dzieci otrzymały niespodzianki ukryte w czekoladowym jajku oraz soczki ufundowane przez Radę Rodziców naszego przedszkola.