Spotkanie Wigilijne

| Opublikowane w: Pszczółki 2018/2019
Spotkanie Wigilijne

14 grudnia 2018 r. w naszej grupie odbyło się SPOTKANIE WIGILIJNE. Milusińscy zaprosili na nie swoich rodziców i rodzeństwo, aby pochwalić się recytowaniem wierszy bożonarodzeniowych, tańcami oraz śpiewem kolęd, pastorałek i piosenek zimowych.

Pszczółki były bardzo grzeczne więc tak jak obiecał Święty Mikołaj (6.12) odwiedził dzieci osobiście jego kolega po fachu Gwiazdor, którego pomocnikiem została pani Aneta. Dzieci zasypały gościa pytaniami m.in.:

-Czy ma żonę?

-Czy przyjedzie do nich 24.12?

-Czy posiada na stanie deskę elektryczną?

-Czy ma samochód?

-Czy ma psy?

-Czy jego broda jest prawdziwa?

-Gdzie zaparkował sanie z reniferami?

-Czy ma dzieci?

i… wiele innych pytań.

Gwiazdor sprostał wyzwaniu i odpowiedział na wszystkie pytania, a jakie były odpowiedzi to tylko słodka tajemnica naszej grupy. Dzieci i rodzice otrzymali od gościa prezenty, po miłym pożegnaniu udaliśmy się na wspólny WIGILIJNY poczęstunek. Na samym początku złożyliśmy sobie życzenia
i podzieliliśmy się opłatkiem.

Dzięki uprzejmości i ogromnemu zaangażowaniu rodziców, stół wigilijny był bogato nakryty, a ciasto, słodkości przepyszne.

Jako wychowawca jeszcze raz dziękuję za pomoc w dekorowaniu naszej sali oraz uświetnienie wspólnej WIGILII, życząc:   spokojnych,  radosnych, rodzinnych, pełnych ciepła świąt…..

Karolina Ginter