Spotkanie wigilijne u Motylków

| Opublikowane w: Motylki 2018/2019

Wielkimi krokami zbliżają się do nas święta Bożego Narodzenia. Dzisiaj (19.12.) Motylki poczuły już magię świąt, bo zaprosiły swoich rodziców oraz rodzeństwo na Spotkanie Wigilijne, podczas którego zaprezentowały krótki program artystyczny - "Kolędowe jasełka." Każde z dzieci wcieliło się w jedną z postaci z historii biblijnej o narodzinach Jezusa i śpiewając znane polskie kolędy zaimprowizowały jasełka. Za swój występ mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami od swoich bliskich.

W drugiej części występu zaprosiliśmy rodziców do wspólnego odśpiewania jednej z kolęd, a następnie Motylki zaprezentowały dwie zimowe piosenki, dzięki którym ściągneły do sali bardzo miłego gościa, czyli Gwiazdora. Oczywiście nie przybył do nas z pustymi rękoma - dla każdego Motylka, a także dla każdego z rodzeństwa miał miły prezent. Gwiazdor miał przy sobie również rózgę, ale na szczęście żadne z dzieci na nią nie zasłużyło.

Kiedy pożegnaliśmy już naszego gościa specjalnego,wspólnie z bliskimi udaliśmy się na słodki poczęstunek, który mogliśmy zorganizować dzięki uprzejmości wspaniałych rodziców.

Z całego serca jeszcze raz bardzo dziękuję niezawodnym rodzicom i wspaniałym dzieciom za pomoc w zorganizowaniu naszego Spotkania Wigilijnego.

Na zbliżające się Święta życzę Wam kochani dużo zdrowia, radości, wielu chwil z najbliższymi oraz wymarzonego prezentu pod choinką, a na nowy 2019 rok - pomyślnej realizacji wszelkich planów i marzeń.

Małgorzata Jutrzenka Trzebiatowska