Dzień Babci i Dziadka u Żabek

| Opublikowane w: Żabki 2018/2019

Zimno, mroźno, ale w serduszkach Żabek gorąco, a powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach wszystkich.

Tak też było u Żabek ,do których licznie w ten dzień przybyli nasi najukochańszy dziadkowie .Dzieci przedstawiły swój program artystyczny ,w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.  Dumni dziadkowie  ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy  reprezentowały swoje umiejętności. Tego dnia także Babcie i Dziadkowie wzieli udział w małych konkursach.... Dziadkowie na czas związywali krawat a Babcie obierały jabłko tak aby skórka jabłka była jak najdłuższa, oczywiście wygrali wszyscy w narodę był buziak od wnuka, bądź wnuczki i słodka niespodzianka.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka
życzymy Wam wszystkiego o czym marzycie
i pragniemy Wam podziękować
za Wasz trud i ciężką pracę.