Dzień Babci i Dziadka u Motylków

| Opublikowane w: Motylki 2018/2019

Dzisiaj mamy wielkie święto,

Bo dziadek z babcią tutaj.

Bardzo się staramy dla nich,

Śpiewamy im piosenkę tą.

24 stycznia mieliśmy okazję gościć w naszym Przedszkolu babcie i dziadków i wspólnie świętować wyjątkowy dla nich dzień- Dzień Babci i Dziadka.

Motylki przygotowały na tą uroczystość występ, podczas którego recytowały wiersze, śpiewały piosenki, składały życzenia, a także mogły nauczyć dziadków tańca do zimowej piosenki.

Babcie i dziadkowie zaś mogli się wykazać w różnych konkurencjach, m.in. zwijanie wełny na motek, wiązanie krawata, rozpoznawanie wnuka/wnuczki po głosie czy rzucanie do celu.

Na zakończenie dzieci obdarowały dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami, a także każda najwspanialsza babcia i każdy najlepszy dziadek na świecie otrzymali dyplom.

Potem wszyscy zasiedli do wspólnego stolu ze słodkościami oraz skorzystali z okazji zrobienia zdjęcia na naszej specjalnie udekorowanej ściance.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy naszym gościom za przybycie i mamy nadzieję, że świetnie się Państwo bawili wspólnie z nami.