Bal karnawałowy "W świecie bajek"

31 stycznia odbył się dla dzieci Bal Karnawałowy pod hasłem "W świecie bajek". Zaraz po śniadaniu kolorowe, bajkowe postacie zebrały się na przedszkolnym holu. Były wśród nich: księżniczki, motylki, królewny, policjanci, piraci, strażacy i wiele innych ciekawych postaci.

Wystrój wprowadził w karnawałowy nastrój i zachęcał do wesołej zabawy. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała wszystkich do tańca. Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach i konkursach. Podczas przerwy w balu dzieci mogły chwilę odpocząć i zjeść słodki poczęstunek. Po krótkiej przerwie wszyscy wrócili do zabawy. Dzieci bawiły się wspaniale. Taka zabawa to niezapomniane przeżycia. Na zakończenie każde dziecko otrzymało balon.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów dla dzieci. Zapraszamy do oglądania zdjęć w poszczególnych grupach.