Zajęcia w SP 3

| Opublikowane w: Pszczółki 2018/2019
Zajęcia w SP 3

06 lutego 2018 r. grupa Pszczółkii wybrała się do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 przy ul. Dworcowej 6
na zajęcia otwarte.

Pszczółki pod opieką pani Ewy Żurawskiej oraz wolontariuszy zostały oprowadzone po Szkole. Dzieci zwiedziły, poznały nową stołówkę, wyremontowaną salę gimnastyczną, świetlicę dla klas 0-III oraz nową część budynku przeznaczoną dla klas I. Z zaciekawieniem oglądały kolorowe korytarze, szafki dla uczniów, sale lekcyjne. Przedszkolaki usiadły w ławkach i mogły poczuć się jak prawdziwi uczniowie!

Panie Mirosława Czarnecka, Beata Wielewska, Hanna Weltrowska oraz Ilona Szramka zorganizowały dla naszych przedszkolaków ciekawe i atrakcyjne zajęcia. Dzieci mogły wraz ze starszymi kolegami pograć w gry edukacyjne, rozwiązywać krzyżówki na tablicy multimedialnej, potańczyć wraz z zespolem "Roztańczone Trójeczki" oraz wykonać pracę plastyczną - zimowego bałwanka. Na zakończenie, w każdej sali każdy otrzymał upominek.

Z uśmiechami na twarzach i prezentami wróciliśmy do domu.