Drzwi otwarte Szkoły Podstawowej nr 3

W sobotnie przedpołudnie w Zespole Szkolno–Przedszkolnym nr 3 przy ul. Dworcowej 6 zebrali się pracownicy oraz uczniowie placówki, aby powitać i ugościć przyszłych uczniów wraz z ich bliskimi. Uroczystość rozpoczęła się na sali gimnastycznej przemówieniem pana dyrektora Karola Kołyszko, który powitał przybyłych gości, przedstawił kadrę pedagogiczną oraz opowiedział o strukturze szkoły.

Podczas występów nie zabrakło przedszkolaków! Grupa Pszczółki i Żabki zatańczyła taniec hiszpański. Jeżyki wraz z młodszymi kolegami zaprezentowały układ taneczny do piosenki "Toca-Toca". Dzieci z grupy Motylki  zaśpiewały zimową piosenkę.

Po żywiołowym pokazie artystycznym goście mieli możliwość zwiedzenia szkoły pod przewodnictwem nauczycieli. Wszystkie drzwi stanęły przed zwiedzającymi otworem, a w  salach na dzieci czekały wspaniałe atrakcje.