Wyjście na lody

| Opublikowane w: Pszczółki 2025/2026

W piątek, 19 czerwca, dzieci z grupy Pszczółki wybrały się do miasta na lody, aby uczcić zbliżające się zakończenie roku szkolnego.
Była to wspaniała okazja do wspólnego spędzenia chwil, rozmów, śmiechu i czasu spędzonego na placu zabaw. Lody smakowały wyśmienicie, a pogoda i humory dopisały! Taki słodki akcent to idealny sposób na pożegnanie przedszkolnych przygód przed wakacjami.