Rozstrzygnięcie konkursu
Jak co roku, przed rozpoczęciem
letniego wypoczynku, podsumowaliśmy przedszkolny
konkurs plastyczny „Bezpieczne wakacje”.
Celem konkursu było promowanie
zasad bezpiecznego zachowania podczas
wakacyjnych podróży, zabaw nad wodą i w górach.
Z naszej grupy w konkursie wzięli udział:
Joachim Chojnacki (I miejsce),
Kaja Drewczyńska, Nikola Sawicka, Milan Fiołka, Pola Trzecińska,
Amelia Chrząszcz-Gawrońska oraz Marcel Mazur.