Z wizytą w SP 8 w Światowy Dzień Autyzmu

| Opublikowane w: Motylki 2018/2019

2 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Autyzmu. Tego dnia solidaryzowaliśmy się z osobami mającymi autyzm i ubraliśmy się na niebiesko. Poza tym udaliśmy się z wizytą do uczniów klasy I E Szkoły Podstawowej nr 8 w Chojnicach.

Mieliśmy okazję poznać starszych kolegów z sąsiedniej szkoły, dowiedzieć się, jak wyglądają zajęcia w klasie pierwszej, mogliśmy obejrzeć wokalne występy uczniów, wspólnie się pobawić, zwiedzić szkołę, a także samodzielnie wyciąć figurkę z masy solnej. My odwdzięczyliśmy się recytacją wiersza pt. "Strażak w lesie."

Serdecznie dziękujemy wychowawczyni pani M. Walczak za zaproszenie i ciekawe zaprezentowanie szkoły, a także uczniom klasy I E za miłe przyjęcie i wspólnie spędzony czas.