Mały Matematyk

| Opublikowane w: Aktualności, Pszczółki 2018/2019

Dzisiejszego dnia 20.05. 2019 r.  sześciolatki  z chojnickich przedszkoli wzięły udział w kolejnej edycji Konkursu "Mały Matematyk".
Organizatorem zmagań matematycznych było Przedszkole Niepubliczne z Grupa Żłobkową "Misiowa Akademia".
Celem konkursu było stwarzanie możliwości zaprezentowania umiejętności matematycznych i logicznego myślenia, kształtowanie dojrzałości emocjonalnej oraz umiejętności pokonywania trudności. Udział w konkursie integruje dzieci i nauczycieli z zerówek oraz stwarza dzieciom okoliczność do osiągania sukcesów oraz prezentacji własnych wiadomości. Dzieci z Przedszkola nr 3 pod opieką pani Karoliny Ginter wspaniale poradziły sobie z zmaganiami matematycznymi gratulacje dla laureatów: Mai Talewskiej, Bartosza Gruny oraz Borysa Wozińskiego.