Konkurs "Książka uczy i bawi"

| Opublikowane w: Aktualności, Jeżyki 2018/2019

30 maja odbyła się X edycja konkursu „Książka uczy i bawi” w Przedszkolu Niepublicznym „Promyczek”. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy „Jeżyki”. Tematyka konkursu obejmowała znajomość treści siedmiu bajek oraz siedmiu wierszy. Celem konkursu było rozbudzenie w dzieciach zainteresowań tradycyjnymi baśniami i wierszami polskich poetów. Przed konkursem dzieci obejrzały przygotowane przez gospodarzy przedstawenie pt. "Brzydkie Kaczątko". Nie zabrakło dobrej zabawy, okazji do przeżywania pozytywnych emocji i zdrowej rywalizacji.  Dzieci z Przedszkola nr 3 pod opieką pani Aleksandry Gruchały wspaniale poradziły sobie ze znajomością bajek. Gratulacje dla laureatów: Zuzanny Bukowskiej, Grażyny Nowak i Karoliny Przymuszała.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, upominki oraz słodki poczęstunek.

Dziękujemy organizatorom konkursu za zaproszenie :-)