Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

Zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu nr 3

Przedszkole nr 3 w Chojnicach wchodzące w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego pożegnało swoje dzieci odchodzące do Szkoły. Specjalnie na tę okazję przedszkolaki wraz z nauczycielkami przygotowały program artystyczny. Uroczystość rozpoczęła się polonezem w wykonaniu absolwentów przedszkola w pięknych granatowych biretach oraz żegnających ich kolegów i koleżanki. Wszystkich zebranych powitał dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego pan Karol Kołyszko. Uroczystość uświetniła pani wicedyrektor Zofia Myszka, pani wicedyrektor Ewa Sawicka, wicedyrektor Przedszkola nr 3 pani Danuta Siluk oraz panie z Rady Rodziców pani Anna Gruna i pani Magdalena Górecka. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli Rodzice, którzy ze łzami w oczach śledzili występy swoich dzieci. Podziękowaniom nie było końca: dzieciom, Rodzicom oraz za szczególną pracę i bezinteresowne oddanie dzieciom Radzie Rodziców z Przedszkola nr 3. Po uroczystościach pożegnalnych Rodzice i dzieci udali się do swoich sal, gdzie panie wychowawczynie pożegnały swoich wychowanków. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody książkowe oraz dyplomy.

Z życzeniami udanych i spokojnych wakacji dzieci pożegnały swoje przedszkole.