Dzień postaci z bajek u Żabek

| Opublikowane w: Żabki 2019/2020

5 listopada to Dzień postaci z bajek, czyli święto bardzo lubiane przez wszystkie dzieci, ponieważ każde z nich kocha bajki - te czytane oraz te oglądane.

Żabki chętnie brały udział w zajęciach przygotowanych przez wychowawczynie, których motywem przewodnim były ulubione bajki naszych Przedszkolaków.

Dzieci mogły przynieść książki ze swoimi ulubionymi bajkami i posłuchać je wraz z koleżankami i kolegami, a także brały udział w różnorodnych zadaniach, np. "Bajkowe puzzle," "Postać z bajki farbą malowana," "Jaka to melodia....z bajki?", "Smerfowe memo," "Zabawy paluszkowe" itp.

Atrakcją tego dnia było także przedstawienie pt. "Smerfy," przygotowane i zaprezentowane przez grupę Motylki z naszego Przedszkola. Nasze koleżanki i koledzy świetnie zaprezentowali się na scenie i wprowadzili nas w świat, znanych wszystkim, niebieskich ludzików. Dodatkowym atutem występu były wspaniałe stroje i piękna dekoracja.

To był miły i udany dzień :)