Przedszkolne Mikołajki

Przedszkolne Mikołajki

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ - niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Oprócz Mikołaja gościliśmy w naszych progach wielu wspaniałych gości: dyr. ZSP nr 3 w Chojnicach p. K. Kołyszko, wicedyrektor ZSP nr 3 p. Z. Myszkę i p. E. Sawicką, p. Andrzeja Gąsiorowskiego i p. Teresę Mowińską reprezentujących Samorząd Osiedla nr 9, p. M. Górecką i p. M. Bukowską, p. R. Piorrek z Rady Rodziców Przedszkola nr 3. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze, przy śpiewie piosenek i recytacji wierszy, a także tańcach w wykonaniu dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok.