| Opublikowane w: Żabki 2019/2020

Kochany Mikołaju, przybądź z

dalekiego kraju

Przywieź dla nas upominki

I piękne zielone choinki.

Czary –mary, tru – tu- tu

Mikołaju przybądź tu

6 grudnia nasze Przedszkole, ale także grupę odwiedził Święty Mikołaj, który przywiózł dla dzieci prezenty.

Tego dnia nasze przedszkolaki miały okazję zaprezentować Mikołajowi różne swoje talenty m.in. wokalny, taneczny czy recytatorski. Docenione zostały także dzieci, które brały udział w przedświątecznych konkursach - na ozdobę choinkową oraz portret Świętego Mikołaja, a wszystkie grupy otrzymały nagrody w konkursie na najbardziej czerwoną grupę, ponieważ w tym dniu każde dziecko miało na sobie jakiś czerwony element ubioru.

Mikołaj docenił to,  że każde dziecko starało się cały rok, aby być grzecznym i wszystkich obdarował prezentami, ale my także przekazaliśmy Mu prezent imieninowy.

Był to bardzo udany i miły dzień dla wszystkich. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku Święty Mikołaj  również nas odwiedzi.