Hej kolęda, kolęda..

Hej kolęda, kolęda..

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania. Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował u nas 11 grudnia 2019 r., kiedy nasze przedszkole odwiedzili uczniowie ze Szkoły Mundurowej w Chojnicach, wraz z dyrektor placówki panią Anną Henszke. Repertuar był różnorodny poprzez pastorałki i kolędy, aż po piosenki o tematyce świątecznej. Dodatkową atrakcją był pokaz musztry uczniów klasy III, który zrobił na dzieciach ogromne wrażenie. Spotkanie to dało wszystkim uczestnikom wiele radości.

Bardzo dziękujemy za wspaniałe spotkanie i czekamy na kolejne odwiedziny.