Spotkanie Wigilijne

| Opublikowane w: Jeżyki 2019/2020

18 grudnia w naszej grupie odbyło się Spotkanie Wigilijne, na które dzieci zaprosiły swoich Rodziców, Dziadków  oraz rodzeństwo. Panująca wokół podniosła atmosfera wprawiła wszystkich w świąteczny nastrój. Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały kolędy, pastorałki. Gromkie brawa gości wzbudził taniec aniołków w wykonaniu dziewczynek i taniec chłopców. Na uroczystości nie zabrakło wyczekiwanego gościa - Gwiazdora, który wręczył dzieciom piękne prezenty. Na zakończenie Pani dyrektor Danuta Siluk podziękowała dzieciom za piękny występ oraz złożyła wszystkim zebranym gościom świąteczne życzenia.

Spotkanie zakończyło się wspólnym słodkim poczęstunkiem. Dzięki uprzejmości i ogromnemu zaangażowaniu Rodziców, stół wigilijny był bogato nakryty.

Drodzy Rodzice, z całego serca dziękujemy Wam za pomoc w przygotowaniu Wigilii, za słodkości, napoje, upieczone babeczki, ciasto. Jeszcze raz życzymy zdrowych i spokojnych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.