Wigilia u Żabek

| Opublikowane w: Żabki 2019/2020

Jest taki dzień,

bardzo ciepły, choć grudniowy.

Dzień, zwykły dzień,

w którym gasną wszelkie spory.

Taki wyjątkowy dzień w roku, czyli Wigilia Bożego Narodzenia to okazja bardzo szczególna, aby móc spotkać się w gronie rodziny i przyjaciół.

Jak co roku w naszym przedszkolu każda z grup, przed świętami, zaprasza do przedszkola swoich najbliższych, aby móc wspólnie z nimi kolędować oraz zaprezentować bożonarodzeniowyprogram artystyczny.

18 grudnia swoją grupową Wigilię świętowały Żabki. Występy rozpoczęliśmy od przedstawienia pt. "Mikołaju, przybądź do nas sam z prezentami", dzięki któremu pochwalić się mogli talentem aktorskim. Kolejnym punktem uroczystości była recytacja wiersza o św. Mikołaju, zaprezentowana przez chłopców, a potem występ dziewczynek w "Tańcu Elzy."

Punktem kulminacyjnym naszego spotkania była wizyta wyjątkowego gościa, czyli św. Mikołaja, który przybył do nas specjalnie po to, aby obdarować wszystkie Żabki miłymi prezentami. W ramach podziękowania, przedszkolaki zaśpiewały Mikołajowi piosenkę.

Po występach i prezentach mieliśmy czas na wspólny poczęstunek, dzielenie się opłatkiem i kolędowanie.

Wszystkim rodzicom oraz dzieciom życzymy radosnych, rodzinnych Świąt

oraz wielu wymarzonych podarunków pod choinką.

Aleksandra Moszkowicz

Małgorzata Jutrzenka Trzebiatowska