GALA PLEBISCYTU

| Opublikowane w: Pszczółki 2019/2020
GALA PLEBISCYTU

31 stycznia 2020 roku w murach Ratusza Staromiejskiego odbyła się uroczysta GALA PLEBISCZYTU „Przedszkole na medal” w Gdańsku. Gdzie rozdano nagrody laureatom  ze wszystkich powiatów POMORZA. Najlepsze przedszkola, grupy przedszkolne oraz nauczycieli wskazali czytelnicy „Dziennika Bałtyckiego”.

Chciałabym serdecznie podziękować w imieniu swoim oraz moich kochanych „Pszczółek” za oddane głosy szczególnie osobom, które wspierały nas do ostatniej minuty głosowania - kochani jesteście wielcy.

Dzięki mojemu zdumieniu zaowocowało to:

- I MIEJSCEM najlepsza grupa przedszkolna w powiecie chojnickim roku 2019  z Przedszkola nr 3 w Chojnicach gr. "Pszczółki"

- II Miejscem najlepszy nauczyciel roku 2019 w powiecie chojnickim

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za oddane głosy, wsparcie oraz zaangażowanie w całe przedsięwzięcie.

Dziękując również za wspaniałe nagrody dla grupy oraz nauczyciela.