| Opublikowane w: Jeżyki 2019/2020

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Jeżyki zaprosiły do przedszkola swoich ukochanych -  Babcie i Dziadków.

Przedszkolaki bardzo szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując przygotowany program artystyczny. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze, dziewczynki zaprezentowały taniec "Babuszki", a chłopcy zatańczyli do piosenki "Wymarzona". Swoim najbliższym dzieci wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami.

Po części oficjalnej nasi goście zostali zaproszeni na kawę i słodki poczęstunek.

Dziekujemy wszystkim rodzicom za przyniesienie słodkości na ten dzień, który był niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.